Kaip padidinti pardavimus iki 300%?

 
Šiame vadove rasite visus žingsnius, nuo A iki Z, kaip pasiekti tokių pat rezultatų ir jums:
 

96% Skaitytojų įvertino šią knygą 5-žvaigdutėmis ⭐⭐⭐⭐⭐

SPRENDIMAI, KURIE GENERUOJA PARDAVIMUS

  • Veiksmingos strategijos, kurias galite įgyvendinti DABAR, tai padės padidinti pardavimus iki 300%!
  • Būdai kaip atrasti naujas „badaujančias” auditorijas (tai greičiausiai PASKUTINĖ auditorija, kuriai pateikiate savo reklaminę žinutę)
  • Begalo veiksmingos pardavimų skatinimo paslaptys, kurias naudoja nedaugelis (išskyrus “elitinias” įmones-korporacijas)
  • Ir tai tik pradžia…
 

96% Skaitytojų įvertino šią knygą 5-žvaigdutėmis ⭐⭐⭐⭐⭐

Apie Autorių

Ei, mano drauge!

Aš esu „Growth Hacking“, „SaaS“ ir el. prekybos specialistas. Padėdu klientams sugeneruoti daugiau pardavimų! Padedadu sugeneruoti daugiau potencialių klientų, pasirėmus internetinės rinkodaros strategijomis, visada stengiamės išsiskirti ir nenaudoti šabloninių sprendimų, kurie yra naudojami didžiosios daugumumos, tie patys nuobodūs šabloniai sprendimai ir strategijos …

Aš pats išbandžiau dešimtis-šimtus strategijų per pastaruosius metus. Visa tai ką rasite viduje yra 100%, remiantis asmenine patirtimi, bei DAUG nesėkmių karjeros pradžioje.

Šiuo metu vadovaujų IT, marketingo rinkodaros agentūroms „SmartSale“ ir „SmartPixel“, taip pat turi patirties farmacijos versle – visai neseniai paleidome maisto papildų prekės ženklą „iBrayn“, be viso to esu didmeninės prekybos agentūros – „NextusTrading“, vienas iš įkūrėjų. Turiu patirties ir FinTech bei BlockChain srityje, šiuo metu konsultuoju tokius projektus kaip „Exmarkets“, „Coinmargin“ marketingo strategijos bei komandos formavimo klausimais.

96% Skaitytojų įvertino šią knygą 5-žvaigdutėmis ⭐⭐⭐⭐⭐

Kaip padidinti pardavimus iki 300%?

Copyright 2020 SmartPixel. Visos teisės saugomos.

Call Now ButtonSužinok darbų kainą