Privatumo politika

DUOMENŲ TVARKYMAS IR NAUDOJIMO TIKSLAI

Kaip ir kiekviena svetainė, mes taip pat renkame tam tikrus duomenis apie savo vartotojus, siekdami pateikti kuo geresnes paslaugas.

Svetainėje renkami šie duomenys:

  •  el. paštas, jei registravotės naujienlaiškiui (kad galėtume siųsti naujienas);
  •  telefono numeris, pateiktas svetainės domenas ir el. paštas, jei registravotės gauti pasiūlymą (kad galėtume suasmeninti pasiūlymą);
  •  slapukai (paaiškinta žemiau).

SLAPUKAI

Siekiant užtikrinti puslapio kokybę, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tai yra nedideli tekstiniai duomenys, kuriuos svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame apsilankymo svetainėje metu. Tai leidžia svetainei įsiminti Jūsų nustatymus: kalbą, šrifto dydį ir kitus pateiktus duomenis tam tikrą laikotarpį. Tai daroma siekiant palengvinti naršymą: kad nereikėtų duomenų įvesti dar kartą. Slapukai taip pat naudojami rinkodaros tikslais: tai yra tikrinant lankomumo, elgsenos duomenis svetainėje, siekiant suteikti kuo geresnes naršymo paslaugas.

Taigi, slapukai naudojami šiais tikslais:

  •  atpažinti vartotoją ir jo pasirinkimus (šrifto dydis, kalba);
  •  sudaryti lankomumo, elgsenos statistiką (Google Analytics, Google Tag Manager, Remarketing Tag, Hotjar).
  • Žinoma, Jūs visuomet turite galimybę nesutikti su slapukų naudojimo politika. Tai galite padaryti pakeitę savo naršyklės nustatymus, ištrynę slapukus iš įrenginio.

TEISĖ KEISTI NUOSTATAS

Smartsale.lt pasilieka teisę keisti dalį ar visas privatumo politikos dalis. Natūralu, kad jei esate užsiregistravę mūsų naujienlaiškiui, apie šiuos pakeitimus būsite informuoti pirmieji.